fbpx

Muaji i madhërishëm i Ramazanit, Belind Këlliçi mesazh urimi besimtarëve muslimanë: Mundësi e madhe për shtimit e veprave të mira.

Të dashur motra dhe vëllezer të besimit Islam!

Nesër fillon muaji i Ramazanit.

Ramazani është një mundësi e madhe reflektimi dhe shprese në të gjitha dimensionet e jetës, dhe po ashtu një mundësi e madhe e shtimit të veprave të mira.

Dëshiroj t’ju uroj përzemërsisht një Ramazan të mbarë!

Zoti ua pranoftë agjërimin dhe lutjet në këtë muaj të bekuar!

Me dashamirësi,
Belind Këlliçi

Më ndiqni në rrjete sociale

Le të jemi më pranë njëri-tjetrit. Së bashku fitojmë!

Abonohu tani për të marrë njoftimet e fushatës!